Kadınlar

Yeni Trend Bayan Atkı Modelleri

10.10.2015
106.908
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Trend Bayan Atkı Modelleri

Kış aylarının gelmesi ve dondurucucu soğuklardan korunmanın adına giymiş olduğumuz kabanların üzerine bir de atkı örtmekteyiz. Tam da burada ele alınacak olan bu konu görsel ve güzel örtülüşünün yanı sıra el örgüsü modelleri ile şimdiler de bizi soğuk dan korurken güzel bir görsellik getirmesini de beklemekteyiz. Bunun yanı sıra şimdiki atkı modelleri bir çok örgü modeline sahip olmakla birlik de güzel yapılışı, görselli sıkı örgülü birbirinden renkli ve farklı modelleri olan bu el örgüsü atkı modelleri hoş olmanı n ve sıcak tutmanın yanı sıra şimdiler de ise güzel ve yapılı görselleri karşımıza çıkmaktadır. Kış aylarının gelmesi ile birlik de vazgeçilmez olan aksesuarlar dan biri olan bu atkı modelleri her renk, yapı, model, örgü, ve değişik tasarımları ile oldukça fazla rağbet görmektedir. Bayanların gözdesi olan bu atkı modelleri büyük, küçük, genç, yaşlı farketmeden her kesime göre örülen bu kışlık atkı modelleri örülmesinin yanı sıra çok şık, güzel, renkli, modelli ve kış aylarının soğukların da sıcak tutan atkı modelleridir. Bu örülen atkı çeşitleri genellikle şapka ve eldiven ile giyilip hoş bir kış kombini yakalar.

Kış ayların da çok fazla tercih edilmesi nedeni ile birçok yeni örgüleri figürleri işlenişi modeli tasarımları ve el örgüsü modelleri ile kış ayların da kullanılmaya başlamıştır. Atkı modelleri kış zamanların da tercih edilen desenleri örgüleri çeşit çokluğu ile kış ayların da farklı örgü model ve tasarımları ile bayanlarını karşısına çıkmaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bayanlar da atkı kullanmanın yanı güzel duruşu, kombin yapısı, hoş modelleri ve görsel yapısı ile kadınlara hitap eden bu atkı tasarımları bir çok modele hitap etmenin yanı sıra güzel ve şık tasarımlı modeller oluşu da ayrı bir işlenecek konu detayına tabi tutulmaktadır. Görseller de yer alan bu atkı modelleri sizlere fikir sunulması adına klasörün görsellerin de paylaşılmıştır. Bir çok model ve yapısı ile tasarımı , görselliği, modeli bir araya getiren bu atkı modelleri her atkı kullanan kadınlara hitap etmektedir. Oldukça başarılı bir şekilde el emeği göz nuru olarak hazırlanmış birçok örneği bulabildiğiniz bu galerimizden sizlerde kendiniz için çok şık kullanımı olan atkı modellerinden tercih edeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica