Kadınlar

Örgü Bayan Çanta Modelleri

07.02.2017
2.458
Sponsorlu Bağlantılar
Örgü Bayan Çanta Modelleri

Çanta kullanımı her kadın için gerek günlük yaşamda gerekse özel durumlarda oldukça önemlidir. Şık çantaları kullanmayı her kadın istemektedir. Ancak bazen günlük yaşamda şıklık yerine rahat kullanımlar da tercih edilebilmektedir. Burada devreye girmekte olan örgü bayan çanta modelleri ile günlük yaşamınızda çok rahat kullanışa sahip olan çantaları elde edebilirsiniz. İster hazır olarak örülmüş olan modelleri temin edebilir isterseniz de direkt olarak kendiniz örebilirsiniz. Kendiniz çanta örmek istediğiniz takdirde, malzemelerinizi önceden temin etmelisiniz. İster şiş ve kalın ipler ile örebilirsiniz, ister tığ ve ince ipler kullanarak örebilirsiniz. Her türlü modeli kolaylıkla çıkarabileceğiniz örgü bayan çanta modelleri günlük kullanım için daha uygundur. Dilediğiniz her an her yere giderken rahatlıkla kolunuza takabilir ve yanınızda taşıyacağınız her eşyayı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Örgü bayan çanta modelleri kullanım açısından rahat olduğu kadar temizlik açısından da oldukça kolay temizlenmektedir.


Örgü olarak kullanılan bayan çantalar diğer çantalara oranla çok daha kolay temizlenebilmektedir. Çünkü çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkayabileceğiniz özellikleri taşımaktadır. Örgü şeklinde örülecek olan bayan çantalarında genellikle sağlamlık açısından daha kalın ipler tercih edilmektedir. Aksi takdirde çok kısa bir süre içerisinde çantalarda yıpranmalar ya da sökülmeler meydana gelebilmektedir.

En sağlam örgü bayan çanta modelleri ise tahtah şişler ile örülenler ya da plastik ve kalın tığlar ile örülmekte olan çanta modelleridir. İnce ipler ile ya da ince şiş ve tığ ile örülmekte olan çantaların boyutu genellikle küçük tercih edilmektedir. Çünkü hem büyük hem de ince yapılı şekilde örülen bayan çantaları uzun ömürlü kullanıma sahip olamamaktadır. Örgüden yapılmış bayan çanta modellerini tercih ettiğiniz takdirde;

  • Günlük yaşamınızda çok rahat kullanıma sahip olabilirsiniz.
    • İçerisine tüm ürünlerinizi rahatlıkla koyabilirsiniz, çünkü örgü model çantalar her zaman esnektir ve rahatlıkla kullanılmaktadır.
    • Örgüden elde edilen çantalar diğer tüm çanta modellerine oranla daha kolay taşınmaktadır ve ağırlık yapmamaktadır.
    • Aynı zamanda örgü modelinde çantalar hem şık hem de spor tarzda kullanıma uygun olarak tasarlanmaya müsaittir.

Örgü Bayan Çanta Modellerini Nasıl Temin Edebilir Ya Da Örebiliriz? Örgü örmek oldukça zevkli bir hobidir. Özellikle de elinizden bu tür işler kolaylıkla geliyor ve motifler, desenler ve farklı tasarımlar yapabiliyorsanız, çantaları da örmek oldukça kolaydır. Öncelikle çantanızın hangi boyut olmasını istiyorsanız buna uygun olarak şişinize ilmekleri atıyor ve dilediğiniz desenle örmeye başlıyorsunuz. İlerledikçe desen ortaya çıkıyor ve çanta boyutuna gelince diğer parçayı da örerek kenarlarından dikiyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica