Kadınlar

Zigon Sehpa Modelleri

23.04.2020
1.864
Sponsorlu Bağlantılar
Zigon Sehpa Modelleri

Evi hem şık gösteren hem de evin önemli ihtiyacını karşılayan eşyalar zigon sehpalardır. 3’lü, 4’lü veyahut 5’li sehpalar iç içe geçerek hem salonda ya da oturma odasında yer kaplamaz hem de şık modeller ile evinizi daha gösterişli hale getirebilirsiniz. Son dönemlerde oldukça modern ve şık zigon sehpalar üretiliyor. En güzel yanı da misafiriniz geldiğinde sizin en büyük yardımcınız olmasıdır. Onun sayesinde hem kolaylıkla servis yaparsınız hem de estetik bir görüntü yakalayabilirsiniz. Zigon sehpa almadan önce dikkat etmeniz gereken şeyler sehpayı kullanacağınız yerin genişliği veya darlığı, odada olan diğer eşyalar ile uyumu ve sehpanın kullanımının pratik oluşu olmalıdır. Bunlara dikkat etmeden aldığınız zaman odanın düzenine uymayan boyutta bir eşya alıp pişmanlık yaşayabilirsiniz. Ya da renk uyumu olarak diğer eşyalara uymayan bir sehpa alabilirsiniz. Bu da sizi büyük bir hataya götürecektir. Ancak odanızdaki renk uyumuyla zıt bir renk seçerseniz odayı olduğundan daha geniş bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
Açık renklerin ferahlığı: Bazen çok eşya kullanımı yüzünden ya da odanın gerçekten küçük oluşundan kaynaklı bir dar görüntü ortaya çıkabilir. Bu durumda odanız için açık renk zigon sehpalar seçerseniz oda ferahlayacaktır ve böylelikle gözünüze daha geniş görünecektir. Birde iç içe geçebilen sehpa türü bu durumdan kurtaracaktır. Hem yeriniz kısıtlanmaz hem de ferah görüntü elde edilmiş olur.

Cam zigon sehpalar da salonunuzu ya da oturma odanızı geniş gösterebilir. Çanta model zigon sehpalar bu durum için kurtarıcı sayılabilir. Modası asla geçmeyecek olan ‘ahşap zigon sehpalar’
Yıllardır evlerin vazgeçilmeyen modası olan ahşap eşyalar şu sıralar zigon sehpalar ile kendini göstermeye başlıyor. Ya tamamı ahşap olan ya da bir yerinde mutlaka ahşap detayı olan zigon sehpalar evleri güzelleştirmeye hazırlanıyor. Bu modellerin yanı sıra katlanabilen zigon sehpaların da çok tercih edileceğini söyleyebiliriz. Hem işiniz olmadığında kaldırabilir hem de göz hoş gelen bir görüntü oluşturabilirsiniz.
Altının gösterişi evinizde: Yüzyıllardır evlerde kullanılan altın rengi gösterişin ve gücün simgesi olmuştur. Evini saraylardaki gibi süslemeyi sevenler için altın rengi şimdi de zigon sehpalardaki detaylar ile geliyor. Zigon sehpanın ayaklarındaki altın rengi süslemeler evinizin salonunu ya da oturma odasını daha şık ve güçlü gösterecektir.
Zıt renk kullanımı. Evini zıt renkler ile döşemek isteyenler ya da tek düze bir düzenleme yapan ev sahipleri farklı tonlarda zigon sehpalar tercih edebilirler. Sarı, kırmızı, mavi gibi renkler ile evinizi daha neşe dolu bir hale getirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica