Kadınlar

Yazlık Bayan Çok Katmanlı Kolyeler

01.07.2019
818
Sponsorlu Bağlantılar
Yazlık Bayan Çok Katmanlı Kolyeler

Yazlık Bayan Çok Katmanlı Kolyeler
Çok katmanlı bayan kolyeler her mevsim olduğu kadar yaz mevsiminde de bayanların tercihi oluyor. Yaz aylarında özellikle tatile giden bayanların bronz tenlerinde daha şık duran kolyeler ışıltı saçıyor. Yaz aylarında yakası açık ya da sıfır kol üst giyim kolye kullanımını daha müsait hale getiriyor. Çok katmanlı kolyeler bu boşluğu doldurmak için en ideal çözümlerden biri. Her sıradaki zincire farklı figür ya da taş dizilimi kullanılarak yapılan bu çok katmanlı kolyeler tek sıra sade kolyelere alternatif olarak çok daha tercih edilebilir durumda. Özellikle sade ve düz renk yakası açık bluz ya da elbiselerle kullanıldığında ortaya mükemmel sonuçlar çıkıyor. Sahilde, partide, günlük yaşamda, düğünde, doğum günü partisinde, yıldönümünde, mezuniyette ve daha birçok yerde bütün yaz boyu kullanabilirsiniz. Ayrıca güzel bir hediye alternatifi olarak da düşünebilirsiniz.

Her yaştan bayanın kullanabileceği bu aksesuarı hediye ettiğiniz bayanlar zevkle kullanacaklardır. Her bedene uyan ürünler genellikle ayarlanabiliyor oluyor. Bu ürünleri mümkünse ıslatmamaya gayret edin. Özellikle deniz suyu oksitlenmeye sebep olabilir. El yapımı olarak da üretilen kolyeler basit ve şık tasarımıyla göz dolduruyor.

Sikke, yıldız ve taşlar kullanılarak yapılan 3 katmanlı altın renkli alaşım kolye tam olarak bohem tarzı yansıtıyor. Basit görüntüsüne rağmen oldukça şık ve zarif olan kolye daha göz alıcı olmanızı ve daha çok iltifat almanızı sağlayacaktır. Ay ve yıldızlara sahip çok katmanlı alaşım kolyeler altın ve gümüş renklerde olabiliyor.

Rengini solmadan uzun süre koruyabiliyor. Alaşım ay, güneş ve yıldızdan yapılan bohem tarz kolyeler altın renginde ve oldukça sade bir tasarıma sahip. Doğal deniz kabukları yaz aksesuarlarında her dönem kullanılır. Taklit incilerle birlikte kullanılan doğal deniz kabukları demir zincirlere özenle dizilerek göz doldurucu bir tasarım ortaya çıkarıyor. Ayrıca altın kaplama görünümlü deniz kabukları da orijinal tasarımlar arasında yerini alıyor. İnce zincirlere dizilen taklit inci ve her sırada farklı sıklıkta dizilen minik parlak taşlar son derece başarılı sonuçlar ortaya çıkarmış. Ay ve mavi taş kullanılarak yapılan model de yine yaz elbiseleriyle kombinlemek için ideal.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica