Kadınlar

Tezgah Üstü Döner Fırınlar

04.07.2019
912
Sponsorlu Bağlantılar
Tezgah Üstü Döner Fırınlar

Tezgah Üstü Döner Fırınlar
Teknoloji geliştikçe alışkanlıklarımız da yöntemlerimiz de değişiyor. Dışarda yapabildiğimiz ya da yiyebildiğimiz yemekler artık evde yapılabilir hale gelmiş durumda. Bu durum zaman ve enerjiden tasarruf yapmamızı sağladığı kadar ekonomik yönden de yüz güldürücü oluyor. Dışarda yemeye alıştığımız bazı yemekleri artık evde yapmamız mümkün. Bir çok işlevi olan yeni nesil tezgah üstü ev tipi döner fırınlarla çok çeşitli tariflerde yemekler hazırlayabilirsiniz. Et lokantasına gitmeden kebap lokantasında yiyebileceğiniz lezzetli yemekleri kendi evinizin konforunda yapmanızı sağlayacak olan bu fırınlar hamarat ev hanımlarının ve eşlerinin favorisi. Bu fırını kullanarak çıtır çıtır kızarmış tavuk, baharatlı kebaplar, shawarma, ızgara sebze karışımı ve kızarmış balık gibi çok çeşitli yemekler yapabilirsiniz. Yiyeceklerin lezzetini koruyan dışı gevrek içi sulu ve yumuşak yiyecekleri eksiksiz ve güvenli pişirir. Bu fırınla yapılan yemekler lezzetli olduğu kadar sağlıklı da oluyor. Dikey tasarım sayesinde yağ yiyeceklerde durmaz ve yağ damlama tepsisine akar. Yağsız ızgara ve mangal yapma imkanı sunar ve böylece kalorilerle ilgili endişe etmenize gerek kalmaz.

7 adet şiş ve bulaşıksız yemek pişirme için yağ damlama tepsisi fırınla birlikte geliyor. 360 derece dönen döner ızgarasıyla et, tavuk döner veya şiş pişirme imkanı sunuyor. Tezgah üstü düşey fırın çalışma esnasında yüksek sıcaklıklara çıkmasına rağmen ısıya dayanıklı cam kapısı sayesinde oldukça güvenli bir kullanım sunuyor. Kullanımı kolay olan fırın 240 dereceye kadar çıkabiliyor. Basit yiyecek hazırlaması sayesinde enerji ve zaman tasarrufu sağlayan fırın yiyecekleri güvenli ve doğru şekilde pişiriyor. 60 dakikaya kadar ayarlanabilir saat ayarı da mevcut. Fırına pişirmek istediğiniz malzemeleri yerleştiriyorsunuz, cam kapağı kapatıp zamanlayıcıyı kuruyorsunuz ve pişmeye bırakıyorsunuz. İç hacmi geniş olan fırına büyük boy bir tavuk rahatlıkla sığıyor ve lezzetli bir şekilde pişiyor. Aynı zamanda balık pişirme tepsisi de içinde bulunduruyor.
Bir sonraki pişirme için temizlenmesi de kolay. Tüm aksesuarlar paslanmaz çelikten olduğu için kolayca yıkanabilir ve leke tutmaz. Yağ damlama tavalarını ve şişleri çıkarıp ister elde ister makinada yıkayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica