Kadınlar

Rüzgar Çanları

Sponsorlu Bağlantılar
Rüzgar Çanları

Rüzgar Çanları
Sevimli görüntüsüyle olduğu kadar çıkardığı seslerle de huzur veren rüzgar çanlarının son dönemde kullanım miktarı azımsanamayacak şekilde arttı. Dış mekanlarda kullanımı öncelikli olmakla birlikte bahçe ya da terası olmayanların iç mekanlarda özellikle mutfaklarda kullandığı bu şirin dekor malzemeleri beğenilerek kullanılmaya devam ediyor. Her geçen gün yeni tasarımlarla karşımıza çıkan çanları keyifli bir manzaraya ihtiyaç duyduğunuz her yerde bir kapının ya da bahçenin yakınında yıllarca zevk alarak kullanabilirsiniz. Rüzgar çanlarınız görünce gülümsemenize engel olamazsınız. Harika görünerek gözünüze hitap ettiği kadar rüzgar estikçe çıkardığı hoş seslerle de kulaklarınıza hitap ederler. Ayrıca son teknolojiyle beraber gece aydınlatma özelliği de eklenen ürünler var. İlerleyen zamanlarda daha da farklı özellikler eklenerek karşımıza çıkacaklarından eminiz. Kelebek figürlü rüzgar çanlarının renk değiştiren modelinde altı adet renk görsel efektlerle bir renkten diğerine yavaş yavaş geçiyor ve bu geçişler sırasında gerçek üstü bir etki yaratıyor. Geceleri aydınlatıcı olarak da çalışan çan tele asılı kelebek figürleriyle benzersiz bir tasarıma sahip. Çıkardığı hoş seslerse insanı dinlendiriyor.
Sinekkuşu figürlü rüzgar çanları da yine renk değiştirme özelliğine sahip. Değişik renklerde salınan kuşlar ortama farklı bir ambiyans katıyor. Akrilik malzemeden yapılan kuşlar rüzgar estikçe nazik sesler çıkarıyorlar. Kutudan çıkarırken nazik olmalısınız.

Metal sinekkuşu figürlü model rüzgarla birlikte dönerek ses çıkardıkça sizi büyüleyecektir. Açtıktan sonra sinekkuşu figürü etrafındaki metalleri talimatlara uygun şekilde ve doğru açılarla burmanız gerekir ve bunu yaparken de dikkatli olmalısınız çünkü kırılgan malzemeden yapılan metali deforme edebilirsiniz. Bu model altında asılan klasik çanlar ve onun altındaki özel süslemeyle gerçekten farklı bir tasarıma sahip.
Rüzgar çanlarının ışıkları gece karanlığında otomatik olarak açılır ve şafakta kapanır. Gün ışığını otomatik olarak algılar ve güneş ışığıyla kendini şarj eder. Bu yüzden kabloya ihtiyacı yoktur. Bakım gerektirmez. Dayanıklı ve su geçirmez oldukları için daha çok dış mekan malzemesi olarak kullanılır.
Bahçe dekorasyonu, yatak odası dekorasyonu, ev dekorasyonu için ya da yılbaşı, çocuk hediyesi, anneler günü hediyesi, doğum günü hediyesi, ev hediyesi olarak düşünebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica