Kadınlar

Le Petit Marseillais Şampuanları

30.06.2019
1.000
Sponsorlu Bağlantılar
Le Petit Marseillais Şampuanları

Le Petit Marseillais yerel üreticilerle çalışan Fransız kökenli bir firmadır. Ürünleri tanıyan ve hasat zamanlarında toplayan üreticilerle çalışarak kaliteli ve doğal malzemeleri kullanıyorlar. Her saç tipine uygun bakımı sunuyor.
Nutrition Intense şampuan kuru ve kıvırcık saçlara yumuşaklık ve esneklik kazandırıyor ve saça yoğun bakım yapıyor. Saçı besleyip onarıyor ve saçlarınız parlaklık kazanıyor. İçeriğinde shea ve argan yağları bulunuyor. Eclat Couleur şampuan boyalı saçlarınızın zaman içinde renginin solmamasını ve bakım yapıp daha canlı görünmesini sağlıyor. Purifiant arındırıcı normal saç yenileyici şampuan limon ve ısırgan otu içeriğiyle saçlarınıza tazelik ve hafiflik katıyor. Purifiant Douceur şampuan yağlanma eğilimindeki saçlara beyaz kil ve aleo vera içeriğiyle bakım yapar ve saçlarınızın ağırlaşmasını önlüyor. Blond Ensoleille şampuan sarı saçlar için zamanla canlı bir renk alabilmesi için çiçek balı ve papatya içeriğiyle altın renkli ve canlı görünmesini sağlıyor. Brilliance & Nutrition şampuan mat kalın telli saçlarınıza 3 çiçekten (Latin çiçeği, kamelya, haşhaş) yapılan sirke ve badem sütü içeriğiyle bakım yapıyor ve parlaklık sağlıyor. Anti-Pelliculaire şampuan kepekli ve yağlı saçları 4 çeşit uçucu yağ (kekik, biberiye, limon ve papatya) ve citron içeriğiyle arındırıyor ve kepekten arındırıyor.

Brillance & Volume şampuan ince saçlara 3 çiçekten (Latin çiçeği, kamelya, haşhaş) yapılan sirke ve pembe greyfurt içeriğiyle parlaklık ve hacim katıyor. Anti-Pelliculaire şampuan kepekli ve normal saçlardan 4 çeşit uçucu yağ (kekik, biberiye, limon ve papatya) ve yeşil nane içeriğiyle kepekleri kalıcı bir şekilde uzaklaştırıyor. Reparation şampuan yıpranmış saçları zeytinyağı ve arı sütü içeriğiyle koruyor ve onarıyor. Douceur & Eclat şampuan uzun ve hassas saçlara badem ve keten tohumu içeriğiyle yumuşaklık ve nem katıyor. Force & Eclat şampuan tüm saç tiplerine elma ve zeytin yaprağı özüyle dayanıklılık ve parlaklık kazandırıyor. Douceur & Soin şampuan tüm saç tiplerine ıhlamur çiçekleri ve badem sütüyle bakım yaparak yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor. Detox & Fraicheur şampuan her tür saç tipini mine çiçeği ve çay yaprakları özüyle saçları arındırıyor ve nefes alan saçlar hafiflik ve tazelik kazanıyor. Nutrition şampuan kuru ve kırılgan saçları Provence balı ve shea yağı özüyle besliyor ve onarıyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica