Kadınlar

Keçeden Şık Bayan Çanta Modelleri

06.10.2015
6.178
Sponsorlu Bağlantılar
Keçeden Şık Bayan Çanta Modelleri

Biz kadınlar her bir şeyi değerlendirmek isteriz bizden kaçmaz hal böyle olunca da keçeler yerini çantaya bırakmış durumdadır. Görsel yapısı ve işlenişi ile çok güzel birbirinden farklı modeller tasarımlar olan bu keçe çanta modelleri elde de yapılabilinir. Ve ihtiyacımız olan tek şey bir kaç keçe makas, ip bir kaç tane de aksesuar sonrasında keçe ayarlanır. Kesilir dikilir ve tasarımlanır bunun sonrasında da karşımız mükemmel l yapılı bayan keçe çanta tasarımları yer alır. Her zevke beğeniye hitap eden kişisel tasarımlar tamamen çanta yapan kişinin zevkine hitap edilerek tasarlanmanın haricin de şık görsellere de sahip olur. Bununla birlik de bir çok modele, yapıya, işlenişe göre dizayn edilip kullanılan bu çanta tasarımlar her kullanıcının ayrı bir zevk havasını çantaya yansıtır. Klasör içerisin de yer alan bu görseller bir çok keçe tasarımcısının beğenisine hitap etmesini ve fikir alabileceği modeller arasına girip sizlere fikir sunulması adına paylaşılmıştır. Yukarıda da yazıldığı gibi bir çok modele tasarıma görsele hitap etmekle birlik de kolay tasarımlı olup beraberinde de şıklık ve güzel bir görsellik sunmaktadır.

Bazen tül detaylı, bazen düğme detaylı bazen işleme detaylı, bazen fermuar detaylı, bazen ip detaylı, bazen kurdele tasarımlı figür detaylı suret, detaylı kısaca her bireyin kişisel zevkine göre tasarlanan bu keçe tasarımı çantaları bir o kadar da istenilen boyutlarda tasarlanıp geniş yada kibar tasarımlı olup el çantası ve kol çantası olarak tasarlanıp düzenlenir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Kullanımı ve görselliği hoş modeller arasında olup bir çok detaya, yapıya tasarıma hitap eden bu modeller genç yaşlı demeden her keçe kullanan kadınların zevkine hitap etmektedir. Bir çok modelin yanı sıra hayal dünyasına ve el becerisine hitap eden bu keçe çanta modelleri bir çok modele sahip olmanın yanı sıra bir çok modeli de yanında getirecek gibi duruyor. Herkesin beğenisine el becerisine zevkine göre tasarlanan işlemeli detaylara sahip olan bu keçe tasarımları güzel ve şık tasarımlı bir çok modele de hitap eder ve güzel bir görsellik sergiler. Spor fantazi bazen de abartı modeller olan bu keçe çantalar bir çok kullanışlı zevki ve görselliği yanın da getirir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica