Kadınlar

Evde Ucuz Maliyetli Kapı Süsleri Yapmaya Ne Dersiniz?

18.12.2020
508
Sponsorlu Bağlantılar
Evde Ucuz Maliyetli Kapı Süsleri Yapmaya Ne Dersiniz?

Evde kapı süsü yapımı ile artık süsü kendiniz yapabilirsiniz. Bunları yaparken elinizdeki malzemelerinizi de değerlendirmiş olursunuz. Yapımı kolay çalışmaları örnek alarak sizde kapınıza çok güzel süsler yapabilirsiniz. Hem gelen misafirlerinizi hoş bir şekilde karşılamış olursunuz. Kapı süsü satın almaya kalktığınızda daha yüksek maliyetli olabileceği için kendinizin yapması daha uygun olmaktadır. Malzemeleri kolayca her yerde bulabilirsiniz. Örneğin; kurdele, bakır tel vb. malzemeleri kullanarak ucuz maliyetli süsler yapabilirsiniz. Evde kapı süsü yapımı genelde; yeni doğan bebekler için yapılan kapı süsleri, baby shower partilerinde yapılan kapı süsleri, dış kapı için hoş geldiniz kapı süsleri, hastane odası için yapılan kapı süsleri şeklinde olmaktadır. Özellikle dış kapı süsü olarak çiçek, yaprak ve dalları kullanılmaktadır. Bunlarla çok hoş kapı süsleri hazırlanmaktadır. İstediğiniz renkleri kullanabilirsiniz.
Çeşitli Kapı Süsü Modelleri: Son zamanlarda en çok popüler olan keçeden yapılmış kapı süsleridir. Bunlar genelde kapı çelengi şeklinde yapılmaktadır. Çiçekler ve yapraklarla kaplı ya da kumaşlardan veya süslü kağıtlardan yapılmış kapı süsleri de çok sıklıkla yapılan diğer kapı süsleridir. Vintage dekoratif süsler sevenler için İsim yazılı vintage tarzda çerçeve kapı süsü modelleri de tercih edilmektedir.

Prenses ya da prens yazan bebek odası kapı süsleri de ebeveynler için bebek odası dekorasyonu hazırlama da son derece dikkat çekmektedir. Yıldız kapı süsleri, sindirella bebek kapı süsleri, araba modeli kapı süsleri, ikiz bebek kapı süsleri, hayvan tasarımlı kapı süsleri çok tercih edilen diğer kapı süslerindendir. Basit kapı süsü malzemeleri:

  • Makas
  • Gazete, mukavva, karton
  • Keçe
  • Yapıştırcı
  • Kumaş
  • -Bakır tel

Evde kapı süsü yapımı uzun uzun düşünmeden tamamen kendi hayal gücünüzle üretebileceğiniz objelerdir. Amaç harcama yapmadan keyifli vakit geçirerek elimizdeki malzemeleri değerlendirmektir. Dekoratif kapı süsleri, enerjinizi evin kapısından itibaren olumlu bir şekilde dağıtmaya yardımcı olmaktadır. Kapı süsü evlerimizde kullanabileceğimiz en hoş objelerden olup, her türlü materyallerden yapılmaktadır. Evde kapı süsü yapımı eski gazete, dergi, kartonlardan külah yaparak istedikleri kompozisyonu yaratabilirler. Özel günlerde yapılan el yapımı kapı süsleri ortama samimiyet katmaktadır. En zarif, en sevimli dış kapılar için yapılan isimli kapı süsleri isterseniz başkaları için de hediye olarak yapabilirsiniz. Hem manevi açıdan da değerli bir hediye olmuş olacaktır. Bu materyalları hazırlarken kendiniz keyif alacağınız gibi, başkalarını da mutlu edebilirsiniz. Üstelik de çok güzel hatıra olarak bu hediyeyi kişiler saklayabilirler.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica