Kadınlar

Dünya Çapında En Çok İzlenen Türk Dizileri

07.10.2015
2.071
Sponsorlu Bağlantılar
Dünya Çapında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Nasıl ki bizler azı yabancı dizileri kaçırmıyor, izliyorsak yurtdışından yapımını ve senaryosunu Türk yönetmenliğini yapan ve oyuncularının Türk olduğu yani bizim dizilerimizi izleyenler oldukça fazla. İnanın bana çok fazlasıyla takipçileri olan hiç kaçırmayan ve kaçırdığında sanal ortamda izleyen yurt dışında yaşayan milyonlarca insan var. Bizlerde hem merak hem de gururlanmak açısından yurt dışında en çok izlenen Türk yapımı dizileri araştırmaya karar verdik. Aslında bizlerin sevdiği, beğendiği dizilerden farklı değiller ama bizim dizilerimizin izlendiğini bilmek gurur verici bir durum. Çoğu yabancı diziyi izlemişizdir ya da adını kesin biliyoruzdur. Kendi annemle ilgili ufak bir şey paylaşmak istiyorum sizlere. Annem eskiden her gün, her sabah brezilya dizileri izlerdi, farklı yabancı dizileri kaçırmazdı çoğumuzun annesi böyledir izlerken ağladıkları bile oluyor. Şimdi sıra yurtdışında değerli takipçilerimiz bizim dizilerimiz gerçekten güzel, seyir durumu yüksek heyecanlı ve ne olacağı merak edilen dizilerdir. Yurt dışında ve yurt içinde haftalardır 1.likten kopmayan dizilerimiz var 60 ülkede 70 ülkede yayınlanan dizilerimiz var.

Bizim annelerimizin ağladığı gibi yabancı dizileri kaçırmadığı gibi şimdi onlar bizim dizilerimiz kaçırmıyor onlar izlerken duygulanıyor ve ağlıyorlar. Genellikle ev hanımlarının kaçırmadıkları sürekli takip ettikleri ve hastası oldukları bazı diziler vardır. Takdir edersiniz ki bizlerin televizyon zaafı var asla dayanamayız dizimizi kaçırmayız, misafirimiz bile gelse onları da ekran başına kilitleriz. Bayanların ne kadar hassas olduğunu biliyoruz bu konuda erkeklerin ise bazı izledikleri diziler vardır onları tahmin ediyorsunuzdur, kurtlar vadisi pusu diriliş Ertuğrul gibi. Bayanların ise dizi konusunda asla sınırları yoktur her diziyi izleyebilirler her gün farklı dizileri izleseler de asla hiçbir diziden kopmazlar bu konuda bayanlarımızı tebrik ediyorum.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Dünya çapında efektleriyle ses getiren, oyuncu kadrosuyla adından çok sık söz ettiren dizilerimiz var bu konuda yapılan araştırmalarımız sonucu bu sunumumuzu yapmaya karar verdik ve ince eleyip sık dokuduk. Sizlere en doğru kaynaklardan, ciddi yapılan anketlerden değerlendirerek net bilgiler veriyoruz. Görsel olarak da göreceksiniz ama ben bazı dizilerimizden bahsetmek istiyorum. Muhteşem yüzyıl dizisi yaklaşık 75 ülkede yayınlandı. Kurtlar vadisi pusu 12 yıldır devam eden ve çoğu ülkede çoğu zaman 1. Sırada yer alan dizimizdir. Aşk-ı memnu milyonlarca izleyicisi vardır. Kara ekmek çok hızlı bir giriş yaparak listede üst sıraları zorlamıştır. Değerli takipçilerimiz en güzel seyirler sizlerle birlikte olsun.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica