Kadınlar

Dantel Ve Yün Tığ İşi Şal Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Dantel Ve Yün Tığ İşi Şal Modelleri

Kadın giyiminde vazgeçilmez olan şal modelleri için bir konu işliyoruz. Her yaş kadının artık günümüzde farklı kullanımlardan yola çıkarak dantel ve yün tığ işi şal modelleri paylaşımları olacaktır. El işi göz nuru örgü işler her zaman popüler olacaktır ve modası hiçbir zaman geçmeyecektir. Bu modelleri her türlü kıyafet için kombin yapabilmek mümkündür. Özellikle elbise, spor giyimlerde, etek ve gömlek takımlarında ve sokak modasında oldukça şık duruyor. Hele yeni moda ve trend örgü örnekleri ise bu örgü şal modelleri bir başka oluyor. Tek tip örgü tığ işi dantel ve yün şal kullanımları olduğu gibi parçalardan birleşen tığ işi şal modelleri de olacaktır. Kare birleştirmeler bu verdiğimiz örneğe giriyor ve galeri kısmında buna benzer stiller var. Dantel ve örgünün modası hiçbir zaman geçmiyor. Dünya moda sanatında hala oldukça da rövanşta… Bu kullanım şekli içinde birbirinden güzel renkler var. Pastel, tek renk klasik kullanımlar da var. Ayrıca özel günlerde kullanılmak içinde dantel tığ işi şal modelleri tercih ediliyor. Kullanılan iplikler de aynı zamanda modellerinizi oluşturmanız da mümkün kılacaktır. 

Gündelik kullanımlar içinde dantel şal modelleri oldukça güzel oluyor. Hatta bu kullanımlar içinde hırka, tunik ve panço gibi şekilli olanlarda var. Sadece bir tişört ve gömlek üzerine kullanabileceğiniz şıklıkta örgü örnekleri yer alıyor. Tek ve kişiye özel tarzlar da bu galeri kısmında görmeniz mümkün. Dantel ve yün tığ işi şal modelleri için; çiçek, bitki, yaprak motiflerinin en trend olanlarını bulacaksınız. Aynı zamanda yelken, dudaktan kalbe, geometrik motifler, ponpon modelleri, ağ ve file görüntüsündeki tığ modelleri arasında tarzınızı yakalamak kolay olacak. Hamarat hanımlar bu modellere başlarlarken aynı zamanda kolay yapımı olan şal modelleri de sizlere keyif verecektir.

Tığ işi dantel ve yün şallar kenarlarına yine süslemeler yapmak mümkündür. Aynı zamanda farklı püskül modelleri de yapabilirsiniz. Çok farklı modeller arasında çeyizleri süsleyen şal modelleri de var. Bu kullanımlar için de gelinlik üstüne, lahosa hanımlara, ev gezmelerinde kullanabileceğiniz çeşit çeşit renklerde ve örnekler ile yapılan modeller var. Kış mevsimi için kullanımlar dışında sonbahar, yaz ve ilkbahar içinde mevsime göre şal örneklerine aynı zamanda galeri de yer verdik. Burada göreceğiniz üzere; modeller ve örnekler her mevsimin kendi esintisini ve ruhunu yansıyor. Yazlık bir elbise üzerine kullanacağız harika dantel örgü şal, bir davette gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacaktır. Bağlama şekilleri ve stilleri de aynı zamanda en tarz şalları bir araya getirmemizi sağladı.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica