Kadınlar

Çocuklarınıza Doğum Gününde Yapabileceğiniz Farklı Doğum Günü Konsepleri

07.10.2015
6.932
Sponsorlu Bağlantılar
Çocuklarınıza Doğum Gününde Yapabileceğiniz Farklı Doğum Günü Konsepleri

Hepimiz için özel günler özel anlamlar, özel manalar taşır. Anneler günü, babalar günü, sevgililer günü ve birçok özel günler olduğu gibi en özel günlerden biri olan doğum günleri de, bazı kesimlere göre önemli bazı görüşlere göre de olmasa da olur denilen bir andır. Yaş grubuna göre de değişebilecek olan doğum günü kutlamaları en çokta çocuklarımıza ve küçük yaşta olan çocuklara yapılır genelde. Onları mutlu etmek onlara mumları üfletmek o anda onları alkışlamak ve iyi ki doğdun demek onları çok ama çok mutlu ettiği için biz yetişkinler onları mutlu görmek için elimizden geleni yaptığımız gibi, doğum günü sürprizleri de yapmaktayız. Küçüklüğümüzde ailelerimizin bizlere de yaptığı doğum günlerinde çekilen fotoğraflar ve videolar uzun yıllar saklanılabilirse iyi bir anı hatıra olarak yerine alacaktır. Hepimizin bazen aklına bir anda geliyor ve şu eski resimlerime bir bakiyim eskileri yad etmiş ve biraz da kafa dağıtmış olurum diyoruz. Eski resimlerimize baktığımızda kesin doğum günü olan o anı görürüz ve hayal eder düşünürüz ve mutlu oluruz. Değerli çocuklarımızın yeni yaşlarına adım attığı o ilk günü ölümsüzleştirmek o anı uzun süre kalıcı kılmak ve her baktığınızda mutlu olmak sizlerin elinde.

Eskisi gibi olmayan doğum günleri bu son yıllarda farklı konseptlerde ve farklı organizasyonlarda gerçekleşmektedir. Bizlerde bu konuya değinmek, çocuklarınıza yapacak olduğunuz doğum günü kutlamalarında güzel ve ilgi çekici konseptler hazırlamak istedik. Değerli takipçilerimiz hepimiz birer çocuktuk, hepimiz doğum günümüzü her yıl olmasa da bazı yaş günlerinde kutlamışızdır. Eski yıllarda sadece pasta, mum, çeşitli içecekler, kuru pastalar ve balonlar olarak kutlanırdı doğum günleri.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Şimdilerde ise birbirinden güzel doğum günü konseptleri yer alıyor örneğin; alice harikalar diyarında temalı, balonlarla süslenmiş doğum günü konsepti. Denizci temalı, asma süslerle donatılmış doğum günü konsepti modeli. Kepçeli, vinçli iş makineleriyle konsept yapılmış doğum günü seçeneği. Masallardan çıkmışçasına güzel ve Eyfel kule temalı doğum günü konsepti. Ninja kaplumbağalar temalı doğum günü konsept modeli. Şeker dünyası temalı tatlı mı tatlı doğum günü konsept modeli. Sirk temalı doğum günü konsepti modeli. Safari temalı modern doğum günü konsepti modeli. Çok kıymetli takipçilerimiz unutulmamalıdır ki hepimiz çocuktuk ve doğum günlerini büyük sabırsızlıkla bekler, annem, babam bana sürpriz yapacaklar mı? Bana ne hediye alacaklar? Diye düşünürdük çocuklarımızı mutlu etmek bizim elimizde.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica