Kadınlar

Bayan Patik Modelleri

07.10.2015
3.112
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Patik Modelleri

Bilindiği üzere kış aylarında patik kullanımı artmaktadır. Vücut ısısını korumak için ayaklarımızın sıcak olması önemlidir. Bu yüzden hamarat kadınlar tığ işinden oluşan patikler yaparak hem patikleri daha ekonomik sahip olurlar hem de ortaya çıkardıkları el emeği göz nuru sayesinde stres atarak deşarj olurlar. “Tığ işi patik modelleri” giderek artış gösterdiği günümüzde en kolay tığ işi patik modelleri arasından birini paylaşarak tığ işi patik modellerine örnek verelim. Babet tarzı “patik modelleri” birçok kadının dikkatini çekmektedir. Hem evde hem de misafirlikte rahatça giyilebilir olup görsel açıdan da göze hitap etmektedir. Kış aylarını yaşadığımız ve soğukların kendini iyice belli ettiği şu günlerde patik modellerini paylaşmak istedim. Soğuk havada dışarıda dolaşıp hasta olmaktansa evde örgü hobisiyle uğraşan bayan arkadaşlarıma yardımcı olabileceğimi düşündüm. En değişik patik modellerini arayıp buldum. Sizler de patik modellerini görünce hak verirsiniz umarım. Harika renk seçimi yaparak hazır satılan ürünlerden çok daha güzel patik örerek ayaklarınızı sıcacık yapabilirsiniz. Çeyizlerimizin de vazgeçilmez parçası olan patikleri dileyen hediye amaçlıda örebilir. El emeği göz nuru olunca bir de modern bir görüntüsü varsa bence kimse böyle bir hediyeye hayır diyemez diye düşünüyorum.

Patikler kış aylarında sağlığımız için en gerekli giyinme araçlarından biridir. Sadece giyinme aracı olmaktan da öte el örgüsü olması belli bir tarihi kültürü yansıtması da ayrıca önem taşımaktadır. Bayan patik modellerinde kullanılan çiçek motiflerinden çeşitli özel motifler bizim anadolunun kadının kültürünü yansıtmaktadır. Özellikle biz bayanların çok önem verdiği ve çeyizlerde en önde yer tutan önemli bir ögedir patik. Bugün sizler için hazırladığımız bu yazı serisinde sizler için çok güzel ve farklı bayan patik örnekleri bulduk.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Değerli bayanlarımızın daha çok tercih ettiği rengarenk, el işi ve farklı modellerde bulabileceğiniz bayan patik modellerinin hem yapımı hem de kullanışı çok kolay. Kış aylarında hasta olmamızdaki büyük etkenlerden bir tanesi ayaklarımızdan soğuk almamızdan kaynaklanıyor. Ayaklarımızı sağlama aldığımız sürece hasta olma olasılığımız çok az bir seviyeye düşecektir. Evde, iş yerinde, seyahat sırasında ve aklınıza gelebilecek her türlü ortamda her an çıkarıp giyilebilecek modellerdir. Bayanlar arasında sıklıkla konuşulan ve aralarında dikiş konusunda fikir alışverişi yapılan örgülerden bir tanesi de patik modelleridir. Soğuk kış aylarının bayanlar için vazgeçilmez bir parçası olan patikler yıllardır yerini koruyor ve koruyacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica