Kadınlar

Ay Yıldız Marka Bayan Sabahlık Modelleri

07.10.2015
3.031
Sponsorlu Bağlantılar
Ay Yıldız Marka Bayan Sabahlık Modelleri

Çalışan ve hafta sonunu iple çekerek o günü tam anlamıyla yaşamak ve geçirmek isteyen bayanların atacağı adımın ilki olan sabah saatleri ve o saatlerdeki konforunuz ve rahatlığınızdır. Gece güzel bir uyku çektikten sonra güne iyi başlamanın bir sırrı da duş aldıktan sonra güzel, ipeksi ve yumuşak bir sabahlıkla vücudunuzu sarmaktır. Çalışan bayanlar için hafta sonu bu sıralama değişmez herhalde uyanır uyanmaz bir duş ve giyeceğiniz sabahlıkla güzel bir kahvaltı ardından günü güzel değerlendirmenin yolları araştırılır. Çalışmayan bayanlar içinde aslında aynı sıralamalar geçerlidir fakat işte ev telaşı, çocukların okul telaşı ve koşuşturmalar derken çok rahat başlayamazlar güne ama yine de bazı kuralları olan bayanlar asla sabahlık giyinmeden asla yapamazlar. Kuralları ve belirli disiplinleri olan asla sabahlık giyinmeden duramam diyen bayanlar ve sabahlık kullanma meraklıları bayanlar için hazırladığımız ay yıldız marka bayan sabahlık marka modellerini gün ışığına çıkartıyoruz ve siz değerli bayanların beğenisine sunuyoruz.

Aslında bizim ülkemizde pek yaygın olmayan sabahlık kullanımı, yüzlerce ülkede bayanların kesinlikle kullanamadan edemediği bir parçadır. Artık Türk bayanlarının da ilgi göstermeye başladığı sabahlıkları sizin için araştırdık yaş aralığı olmadan herkesin kullanabileceği ipeksi kumaşlar boy göstermekte. Güne nasıl başlarsanız bütün gününüz öyle geçer biliyorsunuz, bazı şeyler nasıl başlarsa öyle biter, güne iyi başlamanızın en iyi formülünden bir tanesi de sizi motive edecek olan sabahlık modelidir. Siz değerli bayanlara ön ayak olmak maksadıyla araştırmamızı yaptık ve sizlere sunmaya hazırlandık, ay yıldız bayan sabahlık modellerinden biraz bahsetmek isterim sizlere. Belden kuşaklı, sarı renk üzeri beyaz ve küçük puantiyeli sabahlık modeli. Cepli, fermuarlı ve polar sabahlık modeli. Diz üstü, uzun kollu, yaka kısmı ve etek kısmı fırfırlı sabahlık modeli.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Fermuarlı ve kalp desenli sabahlık modeli. V yakalı, düğmeli, uzun kollu sabahlık modeli. Kısa kollu, düğmeli ve yuvarlak yakalı sabahlık modeli. Yuvarlak yaka ve yaka kısmı beş düğmeli sabahlık modeli. Cepli, Mickey Mouse disney karakter baskılı sabahlık modeli. Uzun, cepli ve yumuşacık sabahlık modeli. Kısa kollu dantel detaylı sabahlık modeli. Sizlere sunduğumuz ay yıldız bayan sabahlık modellerinden bazılarıdır. Siz değerli bayanlar için hazırlamış olduğumuz ay yıldız marka bayan sabahlık modelleri, sadece son baharlık değil hem son bahar, yazlık, kışlık, kısacası 4 mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerden oluşmaktadır. Unutmayın yeni alışkanlıklar sizlerin ruhunu yenileyecektir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica