Kadınlar

7 Adımda Tarzınızı Yenilemeye Ne Dersiniz?

17.11.2019
541
Sponsorlu Bağlantılar
7 Adımda Tarzınızı Yenilemeye Ne Dersiniz?

Tarz yenilemek önemli bir konu değil mi? Hadi gelin nelere dikkat etmemiz gerektiğine bakalım. Hem onca kıyafet seçiminin arasında boğulmamış olursunuz hem yanlış seçimleri kendinize dahil etmemiş olursunuz. Çünkü her insanın çok yönlü kişiliği vardır onlara da biraz alan tanısanız zaman zaman, daha keyifli hissedeceğinize eminiz. Keyifli okumalar.
Gardrobunızdan Kullanmadıklarınızı Çıkarın
Azaltmak keyifli bir detaydır. Çünkü azalttıkça bakış açınız daha da genişler ve sakin düşünebilirsiniz. Az eşya her zaman huzurdur. Kullanmadığınız kıyafetleri bir yere vererek kullanım alanınızdan uzaklaştırın. Deneyin çok ferahlayacaksınız.
Hangi Bölgede Tarz Değişikliği İstiyorsunuz
Önce hangi bölgeyle iliği rahatsız olduğunuza karar verin ve onunla ilgili ürünlere bakmaya başlayın. Tümden değiştirme hatasına düşüp maddi olarak sarsılmaktan kurtulursunuz.

Eski Bağlılıklarınızdan Kurtulun
Uzun yıllar boyunca aynı şeyleri giymek sizi sadece bunlar bana yakışıyor hatasına sürükler ve yeni kıyafet almaya gitseniz bile yine tarzınıza benzer şeyler almaktan kendinizi alıkoyamazsınız. Bu yüzden moda dergilerini aralıklarla takip edin aynı orada olduğu gibi giyinmek için değil sadece oradan var olan şeylere karşı fikir almak için.
Ferahlatıcı Şeyler Seçin
Moda denen şey sürekli değişir ama dikkat ettiyseniz desenler ve renklerin uyumu hep yerinde kalır. Desenli ferah şeyler tercih ettiğiniz zaman ister istemez bir tarz sahibi gibi görüneceksiniz.
Yeni Tarza Alışmak İçin
Tabii ki insan alıştığı şeyde ilerlemek ister kolay değildir yeni bir şeye geçiş ancak bunu aşmak için kendinize zaman tanıyıp kendi ürünlerinizin sizde yarattığı rahatlığa benzer çok farklı ürünler denemeye çalışın. Örneğin dar uzun bir etek giymek yerine dar bir pantolon tercih edin.
Aksesuar Seçimine Dikkat
Aksesuar konusu riskli bir konu tamamen sizi tarz sahibi yapabilir veya geriye de götürebilir. Sizi kurtaracak olan yine yavaş hamlelerle teker teker eklemeler ve değişiklikler taparak. Kemer seçiminde, çanta seçiminde veya takı seçiminde yavaş yavaş ve alışa alışa ilerlemelisiniz. O yüzden başlarda alışverişi sınırlı tutmakta fayda var.
Kampanyaları Takip Edin
Tarz yaratmak zaten zaman isteyen bir süreçtir. Alışmak ve uygun kıyafetleri takip edip bulmak. Bu yüzden bu süreci aklınızda bulundurarak siz de acele etmeyin. Ve alışverişinizi kampanyalara denk getirip yapmaya bakın. Hem iyice düşünmüş olursunuz hem de ekonominiz zarar görmezse daha huzurlu bir değişime gidebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica